çiğkföfte-istanbulçiğköfte

Türkiye’nin en kaliteli çiğ köftecilerinden biri olan İstanbul Çiğköfte olarak müşterilerimize en kaliteli çiğ köfte hizmetini sunuyoruz.  Çiğ köfte işletmemiz yıllardır bu alanda hizmet vermektedir ve müşterilerimizin memnuniyeti için en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Üretimde kendi formülümüz olan bir çiğ köfte üretimi sağlayarak kendi markamızı diğer rakiplerimize karşı öne sürüyoruz. Çiğ köftemizin üstün kalitesi ve lezzeti birçok müşterimizi mest etmiştir.

Çiğ köfte üretimimizi yaparken malzeme olarak en doğal ve kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Müşterilerimizin damak lezzetine uygun bir şekilde hazırladığımız çiğ köfteler İstanbul çiğköfte olarak markamızı belli etmektedir. İşletmemiz yıllardır bu alanda hizmet vermekte olup hiçbir zaman kalitesini düşürmemiştir.

Çiğ köfte lezzetimizin başka hiçbir firmada bulunmaması nedeni ile müşterilerimiz her daim bizi tercih etmektedir. İşletmemizin özel formülü olan çiğ köftemiz başka hiçbir yerde üretilmemektedir. Sadece İstanbul Çiğköfte firmamıza ait olan çiğ köfteler birçok yere sipariş edilmekte ve servis edilmektedir.

Bünyemizdeki bu eşsiz lezzeti demek için yurdun dört bir yanından gelen müşterilerimiz bu lezzeti her daim tatmak için evlerinden bayilerimize gelmektedir. Çiğ köftemizin kalitesi ve her damak tadına uygun oluşu müşteri memnuniyetimiz açısından çok önemlidir. Başka hiçbir yerde yiyemeyeceğiniz çiğ köfte lezzetimizi İstanbul Çiğköfte şubelerimizden hızlı bir şekilde temin edebilir bu eşsiz lezzeti sizde tadabilirsiniz.

Çiğ köfte sektörünün en büyüklerinden olan İstanbul Çiğköfte firmamız kendi içerisinde bayilik hizmetleri de vermektedir. Çeşitli bayilik paketlerimizin içerisinde bulunan çiğ köfte dağıtımları ile 81 ile çiğ köfte gönderimi sağlamaktayız. Çeşitli işletme sahiplerinin bizlerden aldıkları bayilikler ile bu lezzeti bütün yurdumuza dağıtmakta, adımızı herkese duyurmaktadırlar.

Çiğ köftelerimizin bu denli kaliteli oluşu herkesin dikkatini çekmiş olacak ki kendi adımızın altında birçok bayilerimiz bulunmaktadır. İstanbul çiğköfte olarak bu bayiliklere çeşitli hizmetler sunmakta, çiğ köfte lezzetimizi daha fazla insana ulaşması için avantajlar sağlamaktayız. Çiğ köftemizin içerisinde bulunan özel formülün üretimi ile bayilerimize teslimat yapılmaktadır ve çiğ köfte lezzetimiz daha birçok müşterimize hızlı bir şekilde ulaşmaktadır.

İstanbul Çiğköfte Lezzeti Her Yerde

Türkiye’deki en büyük çiğ köfte firmalarından biri olarak çiğ köfte lezzetimizin bu kadar insan tarafından beğenilmesi bizleri oldukça mutlu etmektedir. Çiğ köftelerimizin birçok basın yayını tarafından lezzeti ve kalitesi anlatılmıştır. Çeşitli haber kanallarında da çiğ köftemizin ne kadar çok sevildiği ve müşteri memnuniyetimizin oldukça üstün olduğu söylenmiştir.

İstanbul çiğköfte olarak bu kadar çok talep edilmemiz bizi daha büyütmektedir. Çiğ köfte lezzetimizin herkese ulaşmasını ve bu tadı tatmayanın kalmamasını istiyoruz. Firmamızda uyguladığımız stratejimiz ile çiğ köftemizin müşterilerimize daha kolay ulaşması için bayilik adı altında bir sistem oluşturduk. Çiğ köfte bayiliğimizi alan işletmelere birçok olanağın yanında geniş bir müşteri trafiği sunmaktayız.

İstanbul çiğköfte olarak sunduğumuz özel formüllü çiğ köftelerimiz müşterilerimizin her daim favorisi olmaya devam edecektir. Bünyemizde yaptığımız çiğ köfte üretimlerimiz tamamen el değmeden olmak ile birlikte lezzetimiz ise diğer birçok firmadan çok daha iyi konumdadır.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda sunduğumuz lezzetin hiçbir zaman bozulmayacağını sizlere söyleyebiliriz. İstanbul çiğköfte olarak bayilik adı altında işletme sahiplerine de birçok olanak sunmaktayız. Sunduğumuz bu olanakların başında ise çeşitli malzeme ve eşya desteği bulunmaktadır.

İşletme sahiplerini büyük bir masraftan kurtaran bu bayilik sistemimiz birçok işletme sahibi için oldukça tercih edilmektedir. İstanbul Çiğköfte hizmetlerimizi ve kalitemizi hiçbir zaman bozmamak ile birlikte lezzetimiz her daim aynı kalacaktır.