İstanbul Çiğköfte lezzeti dünyanın birçok ülkesinde bulunmaktadır. Özellikle ülkemizde birçok şehirde bayisi bulunan çiğ köfte firmamızın müşteri olanağı oldukça geniştir. Müşterilerimizin bizleri tercih etmelerindeki temel gaye ise çiğ köftelerimizin eşsiz lezzetidir. İstanbul Çiğköfte olarak bu üstün lezzetimizin dünyada ve ülkemizde oldukça büyük ses getirmesi bizlerin çok daha büyük başarılar elde etmesini sağlamaktadır. Bünyemizde bulunan özel çiğköfte formülü nedeni ile diğer firmalardan tamamen ayrılmakta olup kendi iş alanımızda çok büyük başarılara imza atmaktayız. Çiğ köftemizin birçok müşterimiz tarafından beğenildiğini ve sürekli olarak satıldığını söyleyebiliriz.

İstanbul Çiğköfte olarak bünyemizde bulundurduğumuz bayilik sistemi ile dünyada ve ülkemizde birçok bayi açılmasını sağlamaktayız. Çeşitli yeni açılan işletmelerin bizleri tercih etmesindeki temel gaye de işletme sahiplerine sunduğumuz geniş müşteri trafiğidir.

Çiğ köfte bayilik hizmetlerimizden yararlanan her kişi de istediği yerde bayi açabilmektedir. Açılan bayilere de seçilmiş olan bayilik paketi doğrultusunda her türlü yardım yapılmaktadır. İstanbul Çiğköfte bünyemizde şu anda oldukça fazla alt bayilikler bulunmaktadır. Çiğ köftelerimizin eşsiz lezzetini bu şekilde çok daha geniş kitlelere ulaştırmamız mümkün olmaktadır.

Çiğ köfte üretimlerimiz de diğer firmalara kıyasla oldukça farklıdır. Çiğ köfte üretimi yaparken kesinlikle el değirme yapmamaktayız. Tamamen hijyenik ortamlarda üretilen çiğ köftelerimiz bütün bayilerimize ulaştırılmaktadır. Dünyanın neresinde olunursa olunsa bayilerimize bütün desteği sağlamakta ve çiğ köfte gönderimi yapmaktayız.

İstanbul Çiğköfte olarak sağladığımız bu üstün hizmet ile ülkemizde ve dünyada ses getirmiş bir çiğ köfte işletmesi olarak işimize devam etmekteyiz. Çiğ köfte bayiliklerimize sunduğumuz bu inanılmaz hizmet ile kendi işletmelerini daha az maliyet ile kurmaktadırlar.

Bayilik sistemimiz doğrultusunda bayilerimize gönderdiğimiz eşya ve malzeme takviyesi hiçbir çiğ köfte işletmesinin sağladığı gibi değildir. Bayilerimize sonuna kadar destek sağlamakta ve yanlarında olmaktayız. İstanbul Çiğköfte işletmemizin yurdumuzun dört bir yanına ulaşmasındaki sebep ise budur.

İstanbul Çiğköfte Bayilik Hizmetleri

çiğköfte bayilik

İstanbul çiğköfte olarak küçük işletmelere ve yeni açılacak olan işletmelere bayilik imkânı tanımaktayız. Bu bayilik ile açılacak olan işletmelerin çok daha az masraflar ile kolay bir şekilde kurulması sağlanmaktadır. Çiğ köfte sektöründeki bu geniş çalışma alanı ile kurulan bayiler kısa bir zaman içerisinde oldukça büyük kazançlar elde etmektedirler.

Çiğ köfte bayilerinin firmamız ile ettikleri müşteri hacmi onları günden güne büyütmektedir. Çiğ köfte sektöründeki bu geniş çalışma alanını bünyemizde bulundurduğumuz bayilik hizmetleri ile doldurmaktayız.

Çiğ köfte bayilerinin kazandıkları müşteri trafiği kendilerine oldukça kazanç sağlamaktadır. Ülkemizde birçok şehirde kurulan bayilikler ile işletmemizin ismi çok daha fazla duyulmakta buna bağlı olarak da çeşitli bayilik paketlerinin satışı oldukça artmaktadır. İşletmemizin büyümesindeki temel sebep budur. Bayilik ile işletmemizin ismi çok fazla duyulmuştur.

İstanbul Çiğköfte firmamızın sağladığı bayilik sistemini her işletme sahibinin kullanmasını diliyoruz. Sunduğumuz bayilik hizmetindeki avantajlardan her işletmenin faydalanmasını istiyoruz. İstanbul Çiğköfte bünyemizde bulunan bütün bayilerimize de kaliteli malzeme ve eşya gönderimi sağlamaktayız. Bayilerimizin hiçbir şekilde zarar görmesine izin vermemekteyiz.